Novinky

zprávyobrázkyencyklopediečlánkydiskuse
vševše kromě diskuse

Zobrazit novinky mladší než:

 25. leden 2020
Arwagollon: "Re: Elfský překladač"
téma: Jazyky
překladač vět či spíše spolehlivý překladač kterému bych věřil neznám. Ale je tu perfektní pravidelně aktualizovaný online slovník všech Tolkienových jazyků. Je sice v angličtině ale zase ke každému výrazu máš přesný zdroj ze kterého pochází, v jakém období ho ... více»
 20. leden 2020
Michal: "Elfský překladač"
téma: Jazyky
Dobrý den, existuje nějaký překladač, který by zahrnoval i elfštinu? Zkoušel jsem google translator a tam nic takové není. Zkoušel jsem i překladače jako tento https://www.prekladaczdarma.cz/ kde se nachází také dost neobvyklých jazyků, ale elfština tam není. Rád bych se začal ... více»
 16. leden 2020
m.s.: "Nepočujete? Burácajúci hlas posledného súdu už volá: DOSŤ!"
téma: Volná diskuse
Nepočujete? Burácajúci hlas posledného súdu už volá: DOSŤ! ... Osobný a posledný súd! Tieto dva pojmy súvisia s kresťansko katolíckou terminológiou a nie sú v zásade nesprávne. Budeme teda na nich budovať a podrobnejšie si objasníme dva najdôležitejšie a najzásadnejšie ... více»
  5. prosinec 2019
m.s.: " Čipovanie! Cesta k totálnemu zotročeniu človeka v mene pohodlnosti! "
téma: Volná diskuse
Čipovanie! Cesta k totálnemu zotročeniu človeka v mene pohodlnosti! ... Najskôr letel do vesmíru pes a potom človek. A rovnako je to aj s čipmi, čiže podkožnými implantátmi. Najskôr bolo povinné čipovanie psov a zanedlho bude povinné čipovanie ľudí. Prajú si to mocní ... více»
 13. listopad 2019
Celebros
Celebros byla říčka v Beleriandu. Její jméno znamená sindarsky "stříbrná pěna". Byl to přítok Teiglinu, který protékal lesem Brethil. Nacházel se na ní vodopád Dimrost, který byl později přejmenován na Nen Girith. ... Glaurung byl zabit Túrinem nedaleko soutoku Celebrosu s ... více»