Novinky

zprávyobrázkyencyklopediečlánkydiskuse
vševše kromě diskuse

Zobrazit novinky mladší než:

 28. březen 2020
Balin Lord ov Moria: "Návrh na nový citát - Boromirova hádanka"
téma: Ankety a citáty
Seek for the Sword that was broken: ... There shall be counsels taken ... There shall be shown a token ... For Isildur's Bane shall waken, ... Meč, jenž byl zlomen, hledej: ... více»
 13. březen 2020
Balin Lord ov Moria: "Amon Dîn"
obrázek: Amon Dîn
Krásný i v roce 2020 více»
 12. březen 2020
m.s.: " Zázrak! Ako dosiahnuť materializácie myšlienky? "
téma: Volná diskuse
Zázrak! Ako dosiahnuť materializácie myšlienky? ... Naša myseľ predstavuje potenciál, ktorý je pri jeho efektívnom využití schopný celkom reálne ovplyvňovať fyzické a materiálne dianie okolo nás. Ukážme si silu myšlienky na konkrétnom príklade maturitných skúšok, pri ... více»
  6. únor 2020
Skončila anketa ' Které místo v Rohanu byste nejraději navštívili?'
Výsledky vypadají takto: 'Helmův Žleb' - 31%; 'Železný pas' - 30%; 'Edoras' - 24%; 'nějaké jiné' - 8%; 'Serou brázdu' - 4%; 'Brody přes Želíz' - 3%;
 25. leden 2020
Arwagollon: "Re: Elfský překladač"
téma: Jazyky
překladač vět či spíše spolehlivý překladač kterému bych věřil neznám. Ale je tu perfektní pravidelně aktualizovaný online slovník všech Tolkienových jazyků. Je sice v angličtině ale zase ke každému výrazu máš přesný zdroj ze kterého pochází, v jakém období ho ... více»
 20. leden 2020
Michal: "Elfský překladač"
téma: Jazyky
Dobrý den, existuje nějaký překladač, který by zahrnoval i elfštinu? Zkoušel jsem google translator a tam nic takové není. Zkoušel jsem i překladače jako tento https://www.prekladaczdarma.cz/ kde se nachází také dost neobvyklých jazyků, ale elfština tam není. Rád bych se začal ... více»
 16. leden 2020
m.s.: "Nepočujete? Burácajúci hlas posledného súdu už volá: DOSŤ!"
téma: Volná diskuse
Nepočujete? Burácajúci hlas posledného súdu už volá: DOSŤ! ... Osobný a posledný súd! Tieto dva pojmy súvisia s kresťansko katolíckou terminológiou a nie sú v zásade nesprávne. Budeme teda na nich budovať a podrobnejšie si objasníme dva najdôležitejšie a najzásadnejšie ... více»