Novinky

zprávyobrázkyencyklopediečlánkydiskuse
vševše kromě diskuse

Zobrazit novinky mladší než:

 21. červen 2019
m.s.: " Odhalenie pravdy! Francúzska revolúcia žltých viest z duchovného hľadiska "
téma: Volná diskuse
Odhalenie pravdy! Francúzska revolúcia žltých viest z duchovného hľadiska ... Hneď na začiatku si je treba uvedomiť, že existujú dva druhy revolúcií. Prvým z nich sú revolúcie, ktoré dokonale vyhovujú nadnárodnému kapitálu a úzkemu, elitnému klubu najbohatších ... více»
 27. květen 2019
Skončila anketa 'Který z těchto obrázků se vám nejvíc líbí?'
Výsledky vypadají takto: '
Glaurungovo oko
' - 40%; '
Meneldurova věž
' - 33%; '
Strach z výšek
' - 20%; '
Tuor přichází do Vinyamaru
' - 7%;
 16. květen 2019
m.s.: " Kresťanstvo gnostické, alebo židovské? Ktoré je hodnotnejšie?"
téma: Volná diskuse
Kresťanstvo gnostické, alebo židovské? Ktoré je hodnotnejšie? ... V dnešnej dobe je zvykom, že sa ľudia striktne vyhraňujú. Že sú za jedno a proti druhému. Že na jednom vidia iba klady a na druhom iba zápory. Takýto prístup je však veľmi vzdialený od pravdivého a zrelého ... více»
 19. duben 2019
m.s.: "Ako sa zázračne uzdraviť? Návod "
téma: Volná diskuse
Ako sa zázračne uzdraviť? Návod ... Kto chce sám na sebe prežiť zázračné uzdravenie, musí splniť tri podmienky. Prvá podmienka je poznať, prečo ochorel. Presnejšie povedané poznať, aká je duchovná príčina choroby, ktorá ho postretla. Lebo ľudská bytosť je ľudskou ... více»
 10. duben 2019
Pytlová ulice
Pytlová ulice byla krátká ulička se třemi hobitími norami na jižním úbočí Kopce pod Dnem Pytle v Hobitíně. Název místa vznikl z toho, že sem byla vysypávána zbytková zemina při kopání Dna Pytle. Z toho se dá usuzovat, že Pytlová ulice a nory v ní jsou mladší než Dno ... více»
 27. březen 2019
Oslavová louka
Oslavová louka byla velká louka v Hobitíně na jižním úbočí Kopce. Rozkládala se před vchodem do Dna pytle, vedle Pytlové ulice a pravděpodobně to byl pozemek patřící Pytlíkům z Dna pytle. Uprostřed louky stál osamělý strom. ... Pro oslavu 111. narozenin Bilbo Pytlíka byla ... více»
 27. březen 2019
Na zahradě Dna pytle
Na zahradě Dna pytle
Scéna z kapitoly Stíny minulosti, kdy Gandalf a Frodo vedou rozhovor o historii Prstenu, zatímco Sam nenápadně poslouchá ze zahrady více»
 27. březen 2019
Hvězda naděje
Hvězda naděje
Sam vidí jasnou hvězdu probleskovat temným příkrovem Mordoru více»