Diskusní fórum

Fantasy, sci-fi, a tak dále

Diskuse :. Fantasy, sci-fi, a tak dále

Tolkien je sice Tolkien, ale existují i jiná literární a filmová díla, ať už fantasy, nebo sci-fi, nebo i něco úplně jiného, které určitě stojí za pozornost také za to, aby se o nich tu něco zajímavého napsalo, ať už je chcete srovnávat s Tolkienem, nebo se jenom podělit s ostatními o své názory a dojmy.

téma počet podtématpočet příspěvků nejnovější příspěvek
A tak dále...
No když tu je téma "Fantasy, sci-fi, a tak dále" a pod ním jsou podtémata "Fantasy" a "sci-fi", tak by tu přece ještě mělo být podtéma "A tak dále...";-) No prostě představuju si, že by se tu mohlo psát o nějakých zajímavých věcech, co jste četli/viděli, a přitom to nespadá pod zbývající témata...
060 "Re: Píšu knihu"
28.10.2012 22:14
Rocker-Tialk
Fantasy
Tak to je ten žánr, u jehož zrodu J. R. R. Tolkien stál, Ačkoliv dnes nabyl už tolika různých podob, že je to téměř neuvěřitelné. Ale tím spíš se ve najdou některé opravdu zajímavé věci.
0108 6.03.2024 14:16
Nienor
Sci-fi
Sci-fi je sice něco trošku jiného než fantasy, ale žádnou výjimkou nejsou díla, ve kterých se oboje prolíná a prostě není možné je uspokojivě zaškatulkovat do jednoho či do druhého. A právě proto tady určitě má tohle téma své místo.
076 "Re: Futurama"
8.01.2009 17:03
Neral