Novinky

zprávyobrázkyencyklopediečlánkydiskuse
vševše kromě diskuse

Zobrazit novinky mladší než:

 13. říjen 2021
Galadriel: "Re: Anketa"
téma: Ankety a citáty
Děkuji za použití první ankety, i když to nevyšlo s odpověďmi. Očividně jsou Chraniteli neznámým filmovým zpracováním Pána prstenů, aspoň tady na Angrenostu více»
 10. říjen 2021
Galadriel: "Registrace"
téma: Obecně
Mám jednu otázku: pokud se zaregistruji, můžu později smazat svůj profil? více»
  9. září 2021
m.s.: "Fiasko v Afganistane! Poučenie pre očkovaných i neočkovaných!"
téma: Volná diskuse
Fiasko v Afganistane! Poučenie pre očkovaných i neočkovaných! ... Existujú udalosti, ktoré nám dokonale ukazujú fungovanie vesmírnych zákonitostí. A jednou z nich je aj to, čo sa stalo v Afganistane, kde negramotní pastieri kôz vyhnali zo svojej krajiny vojakov najmocnejších ... více»
 14. srpen 2021
Galadriel: "Re: Anketa"
téma: Ankety a citáty
Jsem ráda, že se vám návrhy líbí. Na to, že jsem ten seznam elfských králů napsala v noci a u Celeborna jsem si musela ověřit, jestli byl králem a málem jsem zapomněla na Diora a Gil-galada (ano, vážně se mi to stalo), je výsledek hodně dobrý. více»
  1. srpen 2021
Skončila anketa 'Kdo je podle vás nejobdivuhodnější z lidí Druhého věku?'
Výsledky vypadají takto: ' Tar-Palantír' - 42%; ' Elendil Vysoký' - 21%; ' Amandil z Andúnië' - 15%; ' Elros Tar-Minyatur' - 9%; 'Isildur' - 4%; ' Ar-Pharazôn' - 3%; ' Tar-Aldarion' - 2%; ' někdo jiný...' - 2%; ' Tar-Míriel' - 1%; 'Anárion' - 1%;
 29. červenec 2021
starosta Velké Kopaniny
Starosta Velké Kopaniny byl starostou hlavního města Kraje Velké Kopaniny. Byl by však přesnější méně používaný název: Starosta Kraje. Protože "panovník" vladyka Kraje používal svoji moc jedině v čase krize, v dobách míru byl jeho titul spíše čestnou hodností. ... více»
 26. červenec 2021
Bela Dobříšková
Bela Dobříšková byla hobitka z Kraje. Provdala se za „Kmotra“ Peckoslava Křepelku, žila s ním v noře v Pytlové ulici č. 3 a měli spolu šest dětí, tři syny a tři dcery. Nejslavnějším se stal nejmladší syn, Samvěd Křepelka, který se vydal s Frodo Pytlíkem na výpravu za ... více»